Послуги

Професійна гігієна порожнини рота

Це одн з найважливіших і невід'ємних етапів збереження стоматологічного здоров'я є професійна гігієна ротової порожнини, яка полягає у видаленні м'якого зубного нальоту і зубного каменю за допомогою спеціальних засобів та професійного обладнання.

У 80% випадках незадовільна гігієна є основною причиною виникнення запальних процесів ясен (гінгівіту, парадонтиту), карієсу та його ускладнень що в результаті призводить до втрати зубів.

Сьогодні, професійна гігієна зубів є однією з найпопулярніших і затребуваних процедур стоматології. Це не дивно, адже крім профілактики карієсу і захворювань ясен, вона дозволяє отримати більш світлий колір емалі, свіжий подих і доглянуту посмішку в один візит.

У клініці КДент професійна гігієна порожнини рота проводиться комплексно і включає в себе кілька етапів:

Зняття зубного каменю ультразвуковим методом

Гігієніст використовує спеціальну насадку - скалер, яка очищає зуби від каменю за допомогою вібрації і напору води.

Зняття м'якого нальоту повітряно-абразивним методом Air Flow

Суть цього методу, полягає в об'єднанні води, повітря та спеціального стоматологічних содових перлів, який подається під напором з насадки. Гігієніст уважно очищає кожен зуб з усіх боків.

Полірування

Заключний етап чищення зубів - делікатне полірування спеціальною пастою. Чим більш гладка поверхня зубів, тим менше нальоту на ній осідає.